Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Grafik žádá o radu...

koromontoro (2)|7.12.2010 16:06
Zdravím...chci si pořídit fotoaparát a potřeboval bych poradit protože se v tom tolik nevyznám...studuji grafický design, proto je pro mně nejdůležitější kvalita výsledné fotografie...tzn. aby se dala upravovat v grafických programech, následně i vytisknout na velký formát = (1000mm x 707mm) a tisk byl kvalitní...uvítal bych videosekvence v HD kvalitě, stereo zvuk a dobrý makro režim...bohužel jsem cenově omezen = max. 7000,-8000,- Kč...
Chtěl bych to stihnout do vánoc, tak prosím pište...
Předem děkuji za jakýkoliv postřeh/radu.
Milan Šurkala (3381)|7.12.2010 19:28
Kazdopadne musis ozelet HD video. Pak za danou cenu jedine Samsung EX1 (vcelku slusne VGA video), nebo pokud se podari velmi levne sehnat Canon S90 (nepouzitelne video). Pak by resenim mohla byt jeste nejaka superlevna zrcadlovka, ale ta video mit asi nebude vubec.
ovecka29 (5)|8.12.2010 14:23
ahoj, pokud je pro tebe nejdulezitejsi vysledna fotografie, tak kompakt nekupuj, budes zklamany. v tvem pripade bych se podival po nejake zrcadlovce z druhe ruky, video budes muset ozelet
koromontoro (2)|10.12.2010 12:06
tak po promýšlení jsem se rozhodl, že zrcadlovka bude nejlepší řešení...nechci ale bazarovku, dal bych rozhodně přednost novému foťáku. I mé finanční možnosti se nakonec trochu zlepšily - kolem 10000,-... nejlépe canon nebo nikon...díval sem se na canon 1000d...splňoval by tento fotoaparát mé požadavky ?? a ještě jedna věc opravdu bych uvítal zrcadlovku s HD videem...je to možné v tehle cenové kategorii ??
předem děkuji za rady