Neměl se náhodou vyrábět snímač z grafenu (což je dost podobné grafitu) s "nadpozemskými" vlastnostmi? To bych uvítal raději, než tyhle slátaniny.
Odpovědět1 1
V článku není jediná zmínka o tom, že je z grafenu či grafitu snímač. Celý článek je o barvě těla fotoaparátu.
Odpovědět0 0
Je to asi jedno, ale přečti si můj příspěvek ještě jednou ;-). Je to vlastně takový povzdech, že skutečný vývoj stojí jak řeka na Sibiři v zimě ;-).
Odpovědět1 0
Grafenový senzor? Budeš rád když se dožiješ funkčního komerčního prototypu, to už je technologie která vyžaduje poměrně výrazné odražení se od současné techniky, a jak dlouho bude trvat než se nákladově dostane na úroveň použitelnou v běžném zboží, neví ani ten pánbůh.
Odpovědět0 0
Jen aby ses nedivil... v době počítačů XT se taky jevil výkon a paměťové parametry 386 jako nadpozemské... a za pár let nato jsem si to koupil. A po 486 pak přišly dvou a čtyřjádrové procesory tak rychle (a výkon se tak zvýšil), že to někteří nestačili ani komentovat a prognózovat... anebo se už tvářili, že možné je už všecko.
Podobně s rozlišením 14" CRT monitoru (monochromatického) a dnešními UHD plackami o úhlopříčce 1,5 metru... ohebné ultratenké a dotykové displaye...
Odpovědět0 0
jj
první počítač v rodině Pentium II v devadesátém, devadesátém druhém?
a stál 60.000,- ;-)
Odpovědět0 0