Galerie 2
olloclip-uvadi-univerzalni-predsadky-pro-smartphony
Aktualita Fotomobily

Olloclip uvádí univerzální předsádky pro smartphony

Milan Šurkala

Milan Šurkala

Společnost Olloclip je známá výrobou předsádek pro smartphony, dosud ale byly mířeny na konkrétní modely telefonů. Nyní se objevuje Multi-Device Clip, stejný set předsádek, nicméně nově s univerzálním držákem.

Reklama

Předsádky Olloclip pro smartphony nepatří sice mezi nejlevnější předsádky, jsou však díky rozumnější kvalitě dosti oblíbené. Poslední řada předsádek Connect X byla určena pro Apple iPhone X a majitelé jiných telefonů měli smůlu. To se však brzy změní, neboť výrobce chystá nové předsádky, které budou kompatibilní s objektivy Connect X, nicméně budou tentokrát vybaveny univerzálním držákem Multi-Device Clip.

Olloclip uvádí univerzální předsádky pro smartphony

Díky tomu by mělo být možné využít předsádky na telefonech s tloušťkou až 12 milimetrů. Otázkou pochopitelně zůstává, jak velké problémy pak budou s přesným nasazením předsádky na různé telefony. U multiplatformních držáků totiž objektivy předsádek bývají obvykle různě nakloněny, což pak způsobuje neakceptovatelné optické vady.

Olloclip uvádí univerzální předsádky pro smartphony

Pokud jste majiteli předsádek Connect pro telefony iPhone 7 nebo 8 (včetně Plus verzí), lze je konvertovat na Connect X verze za poplatek $20 za každý objektiv. Předsádek přitom můžete mít až šest.

  • Fisheye + Macro 15x Lens
  • Super-Wide Lens (120° úhel záběru)
  • Ultra-Wide Lens (155° úhel záběru)
  • Telephoto 2x Lens
  • Macro 7x + 14x Lens
  • Macro 21x Lens

Každá z těchto předsádek stojí $44,99, pouze verze Telephoto je s cenou $59,99 o něco dražší.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama