Galerie 3
OM System uvedl tři aktualizované objektivy s odolností IPX1
Aktualita Objektivy Pevné ohnisko Olympus

OM System uvedl tři aktualizované objektivy s odolností IPX1

Milan Šurkala

Milan Šurkala

Pod značkou OM System máme k dispozici tři nové objektivy. Jde o aktualizované varianty již známých skel, které dostaly odolnost vyjádřenou ratingem IPX1. V případě teleobjektivu se mírně měnila hmotnost.

Reklama

Společnost OM Digital Solutions před dvěma týdny představil nový fotoaparát OM System OM-3 s 6,5EV mechanickou stabilizací a vrstveným snímačem. Spolu s tím byly představeny i tři nové modely ve světě objektivů. Nejde ale o úplné novinky, nýbrž o vylepšení známých stávajících objektivů. M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS II přibral 5 gramů, nicméně v kombinaci s novým držákem na stativ je naopak o 25 gramů lehčí. Inovovaný telezoom přináší také odolnost IPX1. Je zde tedy základní odolnost vůči prachu a postříkání. Se stabilizovaným tělem by měl nabízet kombinovaný účinek 7 EV. Cena této novinky byla stanovena na 36.590 Kč s DPH.

OM System uvedl tři aktualizované objektivy s odolností IPX1

Dalším objektivem je M.Zuiko Digital 17mm F1.8 II. Tento kompaktní objektiv rovněž přináší odolnost IPX1. Cena nové varianty činí 13.990 Kč.

OM System uvedl tři aktualizované objektivy s odolností IPX1

Jako poslední je tu M.Zuiko Digital 25mm F1.8 II, přičemž i zde je změnou odolnost IPX1.  Novinka vyjde na 10.990 Kč.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama