Společnost Pentax je známá uváděním různých barevných kombinací svých fotoaparátů. Nejnovějším počinem je stříbrná verze digitální zrcadlovka Pentax K-7 v retro stylu. K fotoaparátu existují i limitované edice objektivů v retro stylu.
Různé barevné varianty digitálních zrcadlovek jsou doménou značky Pentax. Novinkou je stříbrná varianta DSLR Pentax K-7. Ta má rovněž upravený retro design, který evokuje vzhled starších zrcadlovek. K fotoaparátu lze pořídit také objektivy limitované edice FA Limited, jejichž design ladí s přístrojem.

Hledáček má rovněž jinou úpravu s vyznačenými liniemi zlatého řezu. LCD displej pak má krytí ze skla odolného proti poškrábání. Dodávaný přístroj je vybaven nejnovějším firmwarem, který automaticky odstraňuje chromatickou aberaci a korekci zkreslení pro objektiv FA Limited.

Zdroj:

















![Tank jungleři - Buildy, tier list a tipy [LoL Classic Guide]](https://tryhard.cz/cdn/media/images/ji9idl9us8btlf86a6b4e005d095454206146.jpg)

