sony-a7-ii-uz-od-23-990-kc-vstup-do-full-frame-je-opet-levnejsi
Aktualita Fotoaparáty Bezzrcadlovky Sony

Sony A7 II už od 23.990 Kč: vstup do full frame je opět levnější

Milan Šurkala

Milan Šurkala

Další pozoruhodnou cenovou nabídku si pro konec roku připravila společnost Sony. I ta nám výrazně usnadňuje vstup do třídy full frame CSC. Její Sony A7 II je totiž nyní k dispozici za méně než 24 tisíc. Výhodný je i set s objektivem nebo tělo A7R II.

Reklama

Blížící se Vánoce jsou ve znamení slev a cashbacků. Mezi ty nejzajímavější patří zejména nejlevnější full frame CSC, které zákazníkům značně usnadňují vstup do třídy full frame. Vedle Canonu EOS RP stojí za zmínku akce na Sony A7 II. I v tomto případě jde o technologicky zastaralejší přístroj, nicméně je nyní za 23.990 Kč s DPH, což je spíše cenové teritorium původního modelu A7, který je už opravdu hodně zastaralý. U A7 II tak sice najdeme maximálně jen Full HD video, nicméně mu nechybí výkonnější fázový AF než u A7 i výkonná mechanická 5osá stabilizace senzoru, ono video je možné natáčet i v S-Log2.

Sony A7 II už od 23.990 Kč: vstup do full frame je opět levnější

Velmi výhodně lze sehnat i set fotoaparátu A7 II se základním objektivem FE 28-70mm OSS, který se obvykle nabízí za 27.990 Kč s DPH, nicméně kdo trochu pohledá, najde ho i za 24.990 Kč s 5letou zárukou. A to je opravdu velmi dobrá nabídka. Značných slev se dočkal i model A7R II, který na přelomu let 2015 a 2016, kdy jsme jej testovali, stál 96 tisíc Kč a nyní je tělo k dispozici za 36.990 Kč s DPH.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama