soutezte-s-carl-zeiss-a-vyhrajte-fotomobil
Aktualita Ostatní Soutěže Fotosoutěže Carl Zeiss

Soutěžte s Carl Zeiss a vyhrajte fotomobil

Pavel Bureš

Pavel Bureš

Německá společnost Carl Zeiss pořádá soutěž, které se mohou zúčastnit také čeští fotografové. Pravidla jsou jednoduchá – stačí do 7. ledna, kdy soutěž končí, poslat snímek splňující soutěžní téma " Your most impressive creations in 2007". Soutěžící si musí správně vybrat jednu ze dvou kategorií. Do první skupiny patří snímky pořízené fotoaparáty Sony, mobilními telefony Nokia i webovými kamerami Logitechu, do druhé kategorie spadají SLR a středoformátové přístroje. První cenou je smartphone Nokia N95. Více informací najdete na webu Carl Zeiss.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Německá společnost Carl Zeiss pořádá soutěž, které se mohou zúčastnit také čeští fotografové. Pravidla jsou jednoduchá – stačí do 7. ledna, kdy soutěž končí, poslat snímek splňující soutěžní téma " Your most impressive creations in 2007". Soutěžící si musí správně vybrat jednu ze dvou kategorií. Do první skupiny patří snímky pořízené fotoaparáty Sony, mobilními telefony Nokia i webovými kamerami Logitechu, do druhé kategorie spadají SLR a středoformátové přístroje. První cenou je smartphone Nokia N95. Více informací najdete na

webu Carl Zeiss

.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama