roomaan roomaan Registrace 30. 12. 2008 ID 2793436265 Level Level 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
roomaan Level 31. 8. 2009 17:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No, já bych do Sony A230,A330 a A380 teda určitě nešel. Hrozně špatně se drží a ovládá. A to nemám až tak velké ruce. No, uvidíme jak se bude držet A500 a A550.
Uživatelský žebříček 8RDAEI 6 324 bodů Pavel Matějka 5 239 bodů trebus 4 144 bodů Puppy8 4 023 bodů Choakinek 3 987 bodů