saryk šaryk Registrace 14. 9. 2014 ID 679374296 Level Level 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
šaryk Level 18. 9. 2014 19:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Snímač sice není nejnovější......Podle čeho hodnotíte kvalitu snímačů?Já mám dva roky tomu nazad snímač Sony 16 Mpx, znamená to, že můj foťák je starý krám?(na ISO 1600 nevím, co je to šum)
Uživatelský žebříček 8RDAEI 6 182 bodů Pavel Matějka 5 119 bodů trebus 4 144 bodů Puppy8 4 023 bodů Choakinek 3 950 bodů