Galerie 2
zoner-software-zahajil-prodej-v-madarsku
Aktualita Software ZONER software

ZONER software zahájil prodej v Maďarsku

Jaroslav Kopečný

1

ZONER software zahájil prodej v Maďarsku

Reklama

23. srpna jsme vás informovali o otevření pobočky společnosti ZONER software s.r.o. v Japonsku. V té době již měla tato brněnská firma otevřeno své přímé zastoupení také v Maďarsku. Obchodní aktivity byly v maďarské pobočce zahájeny až ke včerejšímu datu, tedy k 28.8.2006, ačkoliv maďarská pobočka byla založena již v roce 2005 pod názvem „ZONER, k.f.t.“ (jedná se o dceřinnou společnost ZONER software s.r.o.).

Strategií maďarského zastoupení je prosadit se na trhu se softwarovými produkty Zoner Photo Studio, Zoner Draw a Zoner Bar Code Studio, z nichž první zmíněný je již lokalizován do maďarského jazyka. Následně se budou analyzovat možnosti pro vstup s nabídkou webhostingových služeb a s vydavatelstvím Zoner Press.

ZONER software zahájil prodej v Maďarsku

Maďarsko a Japonsko tedy doplnily počet otevřených přímých zastoupení ZONER software na čtyři. Dalšími jsou Slovensko a USA.

ZONER software je české fotografické veřejnosti znám zejména jako producent oblíbeného programu Zoner Photo Studio, který velmi výrazným způsobem začíná kunkurovat mnohem dražším aplikacím.

ZONER software zahájil prodej v Maďarsku

Společnost je největším českým producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků a prodávány jsou ve více než 20 zemích světa.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama