enemim Enemim Registrace 14. 8. 2010 ID 2730644328 Level Level 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Enemim Level 8. 2. 2011 15:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. čím by jako měl být způsoben ten o 60% nižíš šum? počitam že ten čip je stejne od SONYho...
Enemim Level 18. 1. 2011 15:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. na megapixelu maji v nabidce wx10...
Uživatelský žebříček 8RDAEI 6 296 bodů Pavel Matějka 5 209 bodů trebus 4 144 bodů Puppy8 4 023 bodů Choakinek 3 987 bodů