Zpět na článek

Diskuze: Leica SL3-P sází na rychlost a 45MPx senzor

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Petr Doyl
Petr Doyl
Level Level
dnes 13:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Raději nejnovější Sony, za tu cenu mohu mít navíc dva objektivy a na sport je Sony rychlejší. Tu se platí hodně za značku.

Puppy8
Puppy8
Level Level
Fotomobil: Google
Fotoaparát: Sony
Objektiv: Tamron
dnes 11:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nevim kde vzal Panasonic ten sensor, protože je téměř jistě od Sony, ale na DPR uvádí readout 20 ms při 12bit.

tutonda
tutonda
Level Level
dnes 13:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Puppy8 je to na 99% Sony, Panasonic bere snímače s fází už také od Sony...

Reklama
Reklama
Reklama