Zpět na článek

Diskuze: Leica SL3-P sází na rychlost a 45MPx senzor

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Petr Doyl
Petr Doyl
Level Level
dnes 13:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Raději nejnovější Sony, za tu cenu mohu mít navíc dva objektivy a na sport je Sony rychlejší. Tu se platí hodně za značku.

tutonda
tutonda
Level Level
dnes 14:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Petr Doyl já jsem za život potkal jen jednoho fotografa (přesněji fotografku) co měla Leica L a také jsem to moc nepochopil. Bylo to větší a těžší než DSLR FF sestava (co byla na té svatbě také), doslova to trhalo ruku, když jsem si to půjčil, AF to mělo pomalejší a především to bylo 3x dražší, než ta profi DSLR. Na fotkách jsem ale tehdy žádný zásadní rozdíl neshledal. Paní to měla spíše jako znak vyšší sociální třídy (když jsem pak viděl jakým autem přijela, zapadlo to do sebe). No dnes už je to nějakých 7 let zpět, tak třeba už je to jinak :-) ...

Monika Sindelkova
Monika Sindelkova
Level Level
dnes 16:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@tutonda Taky o jednom vím. Jmenuje se Michal Houdek. ;-)

Reklama
Reklama