Zpět na článek

Diskuze: Leica SL3-P sází na rychlost a 45MPx senzor

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Choakinek
Choakinek
Level Level
dnes 02:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hmm, další Panasonic ve skinu Leiky. 😉

Petr Doyl
Petr Doyl
Level Level
včera 13:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Raději nejnovější Sony, za tu cenu mohu mít navíc dva objektivy a na sport je Sony rychlejší. Tu se platí hodně za značku.

tutonda
tutonda
Level Level
včera 14:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Petr Doyl já jsem za život potkal jen jednoho fotografa (přesněji fotografku) co měla Leica L a také jsem to moc nepochopil. Bylo to větší a těžší než DSLR FF sestava (co byla na té svatbě také), doslova to trhalo ruku, když jsem si to půjčil, AF to mělo pomalejší a především to bylo 3x dražší, než ta profi DSLR. Na fotkách jsem ale tehdy žádný zásadní rozdíl neshledal. Paní to měla spíše jako znak vyšší sociální třídy (když jsem pak viděl jakým autem přijela, zapadlo to do sebe). No dnes už je to nějakých 7 let zpět, tak třeba už je to jinak :-) ...

Monika Sindelkova
Monika Sindelkova
Level Level
včera 16:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@tutonda Taky o jednom vím. Jmenuje se Michal Houdek. ;-)

Choakinek
Choakinek
Level Level
dnes 02:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@tutonda Mám pocit, že ty starší DSLR velmi pravděpodobně nebyly zcela reskinované Panasoniky, možná Leica ještě s Panasonikem vůbec nespolupracovala, ale nejsem si jistý.

Právě proto, že to byly DSLR, nikoliv CSC a Panasonic udělal snad jen jeden model DSLR a následně to vzdal, vytvořil jako první digi hledáček o vysokém rozlišení (alespoň mezi výrobci foťáků) a začal dělat MFT CSC.

Reklama
Reklama
Reklama